מערכת ניטור במדיה חברתית

עד שתסיימו לקרוא את המשפט: בפייסבוק יפורסמו 219,000 פוסטים, 22,800 ציוצים חדשים יצוייצו בטוויטר וכ-40,000 חיפושים יערכו בגוגל. כמויות הDATA  האדירות מהוות אתגר בעידן ה’פייק – ניוז’ שבו כל פוסט הוא בעל פוטנציאל למשבר, אך גם הזדמנות אם ידע לנצל אותה נכון.

סקופר מחזירה לכם את השליטה לידיים

יד על הדופק- אנו נאסוף עבורך את כל המידע על הארגון ברשת, נסנן רעשי רקע ונשלח לך בזמן אמת רק את מה שחשוב. נעדכן אותך איפה כתבו על הארגון שלך, כמה אנשים נחשפו לכתבה, כמה שיתפו ומי עשה פולואו-אפ. בעזרת מערכת AI לומדת ננטר מידע על הארגון מכל העולם במעל ל-150 מיליון אתרים, פורומים, בלוגים ובכל הרשתות החברתיות ב-187 שפות. מערכת ההתראות שלנו תשלח לכל משתמש התראות על פרסומים הרלוונטיים לעבודתו ולתחום אחריותו בלבד ותסנן פרסומים לא רצויים. התאמנו את המערכת במיוחד לעבודתם של דוברים, יועצי תקשורת, מנהלי שיווק ודיגיטל.

אסטרטגיה מבוססת –DATA בעזרת לוחות בקרה מתקדמים, מנגנון התראות חכם, האנליסטים שלנו וצוות המחקר ננתח את הפרסומים והשיח על הארגון בטקסט, בתמונות וסרטונים. נבחן את רמת פעילות הארגון בסוגי המדיה השונים, נזהה את העיתונאים הפעילים והאנשים המשפיעים, נמדוד חשיפה, סנטימנט ואינטראקציה של כל קמפיין, נעקוב אחר שותפים, מתחרים, איומים ועוד הרבה מעבר.

הכל אישי – אנו מאמינים בשירות אישי, תמיכה מלאה וליווי צמוד של לקוחותינו. מטרתנו לספק שירותים מתקדמים, נגישים וידידותיים, ובכך להוות כלי העבודה המרכזי של לקוחותינו בכל זירה, מאבק ויעד.

בגלל הערכים: 

מקצועיות: מחקרי המדיה והשיח שלנו מתחילים במעקב אחר שיחות דיגיטליות והתבוננות על התנהגות בסביבה ציבורית ובסביבה “לא מפוקחת” כמו קבוצות סגורות. לצורך כך, אנו לומדים  את הסביבה הדיגיטלית שלכם ולא פחות חשוב, סביבתם של המתחרים. המחקרים שלנו נעשים בשיתוף פעולה עם הלקוח והארגון, החל מהגדרת היעדים ועד שאלות המחקר אשר מעניינות אתכם. 

המדיה החברתית יכולה לספק נתונים רבים אך חשוב לזכור שאין טעם לנסות למדוד הכול. שמנו לעצמנו מטרה לחפש את המגמות ולא את הפסגות תוך הקפדה דקדקנית על כך שהנתונים לא יוצאו מהקשרם. אנו מאמינים כי על כל מחקר לספק מסקנות מבוססת ממצאים לצד פרקטיקות יעילות להמשך פעילות אופטימלית.

שירותיות: אנו רואים את עצמנו כחלק אינטגרלי בכל ארגון ולקוח איתו אנו עובדים ולכן חשוב לנו שתדעו שצוות התמיכה והשירות זמין לשמוע כל בעיה, בקשה והצעה גם אם היא נראית לכם מוגזמת או דמיונית. אנו יודעים שאתם עסוקים ולכן מנהלי הלקוחות שלנו יעבדו עבורכם, לצד המערכות האוטומטיות, לחסכון בזמן ולמיקסום יעילות העבודה.

הוגנות: יש לכם בלוג נישתי שחשוב לכם לעקוב אחריו? אתם לא צריכים לחכות ,הצוות שלנו יוסיף אותו לניטור מיד. הפצצתם בקמפיין מתוקשר?  אנו חושבים שאתם לא צריכים לשלם על כך, לעולם.

חדשנות: סקופר החברה היחידה שמתחייבת ל-4 מחזורי פיתוח חדשים ושדרוגי מערכת בכל שנה על מנת לעמוד בקצב השינויים והפיתוחים הטכנולוגיים ובמטרה להוות הכלי והשרות המתקדם והעדכני ביותר ללקוחותינו. 

בגלל הטכנולוגיה הבלעדית: 

צאו למסע בעולם בעקבות השיח על המותג שלכם:  המערכת שלנו משלבת ניטור בינלאומי מקיף, ב-187 שפות. מערכת בעלת יכולות פילוח מתקדמות על בסיס גיאוגרפי וירידה לרזולוציות מדויקות לעיתים עד רמת השכונה. כל המידע מוצג על מפת עולם אינטראקטיבית המתעדכנת בזמן אמת.  

תמונה שווה 1,000 מילים וסרטון? היום 80% מהפוסטים במדיה החברתית כוללים תמונות לכן פיתחנו מערכת AI מתקדמת ובלעדית בישראל. המערכת מזהה ומנתחת מודלים בתמונות וסרטוני וידאו מתוך מאגר עצום המכיל מעל ל-30,000 מותגים, מוצרים, אובייקטים ומקומות. בעזרת המערכת החדשה שלנו, שיווק באינסטגרם מעולם לא היה קל יותר.

סנטימנט מבוסס AI: אנו מניחים שחשוב לכם לדעת מה הקהל חושב עליכם. בעזרת מערכת סנטימנט מבוססת AI   תוכלו לדעת באמת מה המשמעות מאחורי כל פוסט ותגובה, גם מהסרקסטיים שביניהם.

תהיו במקום הנכון ובזמן הנכון: מפת הוויראליות הייחודית שלנו תחשוף התפרסות כל פוסט, ציוץ, שיתוף, כתבה ו’פולואפ’ על הארגון, המותג והתחום. כלי הכרחי לזיהוי משברים, טרנדים וניתוח קמפיינים. 

הגיע הזמן להשפיע: טוויטר היא זירת התקשורת בה פועלים כל מקבלי ההחלטות בארץ. אנו נאפשר לכם, בעזרת כלי בלעדי למפות את השיח, לבדוק מי משפיע על מי, לזהות מובילי דעה וליצור טרגט ממוקד למסרים שלכם. 

רוצים להשפיע על המותג שלכם עם Scooper?

סקופר

 

התקשרו עכשיו 077-3017077

או מלאו את הטופס והמומחים שלנו יחזרו אליכם

    סקופר דיגיטל לוגו קטן
    סקופר דיגיטל לוגו קטן

    סקופר ארגז הכלים לעולם התקשורת